Vysnívaj si Slovensko a vyhraj skvelé ceny

Vysnívaj si Slovensko je reakciou na ťažkú situáciu, v ktorej sa Slovensko spolu s ostatnými krajinami ocitlo. Naším cieľom je upriamiť pozornosť na ľudí, ktorí nám pomáhajú epidémiu zvládnuť a tiež pripomenúť, že práve v týchto chvíľach je pre každého z nás dôležité nestratiť schopnosť snívať. Tieto slová platia obzvlášť pre mladú generáciu, pre ktorú je náš projekt určený a sú vyjadrené aj v jej motte – Vďaka hrdinom dneška môžeme snívať o zajtrajšku.

Vysnívaj si Slovensko a vyhraj skvelé ceny

ilustračné foto:  vysnivajsislovensko.sk

Vyzývame všetky deti a mládež aby snívali a svoje sny pretavili do obrázkov či textov .  S generálnym partnerom BILLA Slovensko vyhlasujeme súťaž pre všetkých snílkov od 0 do 25 rokov, ktorí radi tvoria a chcú sa o svoje diela podeliť.  Téma súťaže znie: Vďaka hrdinom dneška snívame o zajtrajšku

Zaregistrujte svoj výtvor na www.vysnivajsislovensko.sk a hrajte o skvelé ceny ako tablety, e-čítačky kníh a mnoho ďalších. Súťaž prebieha do 14.6.2020.

Koniec súťaže: 14. 06. 2020

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.