Súťaž o darček od FAnn.sk, Bvlgari Man Terrae Essence EdP

Latinské označenie Zeme, slovo “Terrae”, evokuje rímsky pôvod značky Bvlgari a DNA novej pánskej vône Bvlgari Man Terrae Essence. Neskrotná sila a energia prírody je hlboko zakorenená vo farbách a vôňach: príroda je tu veľkorysá, a na druhej strane rešpektovaná.

Alberto Morillas vo vôni vyjadril absolútnu životnú silu Zeme. Hrejivá, bohatá a inštinktívna, nová vôňa evokuje úrodnosť Zeme drevitými tónmi a vetiverom, podpisom zostaveným z autentických zložiek jedinečným spôsobom pripomínajúcim kultiváciu úrodnej pôdy. Muža, ktorý si ju zvolí, ponorí do srdca zmyslového zážitku. Vôňa odhaľuje plynulú harmóniu od hĺbky koreňov zvnútra zeme až po vrcholy stromov, pričom kombinuje podstatu s modernosťou ako nekonečný zdroj inšpirácií.

Bvlgari Man Terrae Essence EdP

ilustračné foto:  fann.sk

Súťaž o Bvlgari Man Terrae Essence EdP

Zapojte sa do súťaže o hodnotný darček. Zvoľte odpoveď a vyplňte všetky údaje, aby sme Vám v prípade výhry mohli odoslať darček. Pre zoznam výhercov kliknite sem.

Výhra: Bvlgari Man Terrae Essence EdP

 

Koniec súťaže: 12. 06. 2022

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.