Súťaž s filmom Démon zatratenia

Do slovenských kín prichádza od 20. augusta 2020 horor Démon zatratenia, ktorý sa stal v Amerike počas karantény najnavštevovanejším kinofilmom. Z dôvodu epidemiologických opatrení sa snímka premietala najmä v amerických autokinách a stala sa prvým filmom od Avatara z roku 2009, ktorý bol na vrchole rebríčka návštevnosti až šesť po sebe nasledujúcich víkendov (od začiatku mája do polovice júna 2020).

Film však nezískal len uznanie od amerických divákov, ale aj od kritikov, ktorí ho hodnotia ako šikovne natočený horor nadväzujúci na najväčších majstrov „strašidelného“ remesla Alfreda Hitchcocka a Stevena Spielberga (Los Angeles Times).

Súťaž s filmom Démon zatratenia

ilustračné foto: webnoviny.sk

Zapojte sa do súťaže o 2 vstupenky do sieti CINEMAX a 1 x DVD Vzkriesenie démona. Stačí, ak správne odpoviete na súťažnú otázku.

Koniec súťaže: 20. 08. 2020

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.