Súťaž o 30x produkty značky Countryside a 30x poukážky Kaufland

Kolotoč prác v záhrade, na balkóne či terase sa rozbieha. Krásne kvitnúce kvety, zelené kríky ale aj náradie, záhradný nábytok či zeminu, nájdete v našich predajniach. Predtým, ako ich navštívite, sa môžete inšpirovať novým letákom „Kolotoč v záhrade“. Navyše, každý zaregistrovaný bloček z nákupu aspoň jedného produktu z tohto letáku, je zaradený do žrebovania o skvelé ceny.

Súťaž o 30x produkty značky Countryside a 30x poukážky Kaufland

ilustračné foto:  femme.sk

Text organizátora súťaže:

Ako na to? Nakúpte v termíne od 8. 4. do 5. 5. 2021 aspoň jeden výrobok z letáka „Kolotoč v záhrade“, zaregistruje svoj pokladničný blok cez on-line formulár uvedený nižšie a ste zaradený do žrebovania o 30x produkty značky Countryside, 5x poukážku Kaufland v hodnote 350 €, 5x poukážku v hodnote 300 €, 5x poukážku v hodnote 250 €, 5x poukážku v hodnote 200 €, 5x poukážku v hodnote 150 € a 5x poukážku v hodnote 100 €.

Pozor, pokladničný blok si uschovajte! V prípade výhry je potrebné sa ním preukázať.

 

Koniec súťaže: 05. 05. 2021

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.