Súťaž o tlakomer OMRON M7 INTELLI IT

Aj vás rozčuľujú nadriadení? Zápchy na cestách? Skolabovaný smartfón alebo spomalený systém v notebooku?  Trávite značnú časť života sedením pred počítačom? Váš životný štýl nie je práve ukážkový? Ak ste si aspoň na jednu otázku odpovedali pozitívne, mali by ste sa o svoje zdravie začať zaujímať.

Okrem iných civilizačných chorôb vás môže ohrozovať aj tichý zabijak. Tak sa hovorí vysokému krvnému tlaku. Nebolí, nijako sa navonok neprejavuje. Môžete ho mať dlhé roky a vôbec o tom nemusíte vôbec vedieť. Preto je taký nebezpečný. Jediná možnosť ako zistiť, či túto chorobu máte, je nechať si krvný tlak zmerať. (Viac sa dozviete na stránke www.krvnytlak.sk).

Súťaž o tlakomer OMRON M7 INTELLI IT

Súťaž o tlakomer OMRON M7 INTELLI IT
ilustračné foto:  pcrevue.sk

Súťaž o tlakomer OMRON M7 INTELLI IT

[the_ad id=“84646″]

Ak nám pošlete správnu odpoveď na súťažnú otázku: Čo oprávňuje tlakomery Omron zaradiť sa medzi smart zariadenia? zaradíme vás do žrebovania a vyžrebovanému šťastlivcovi pošleme tlakomer OMRON M7 Intelli IT. Ostatní súťažiaci, poistenci VŠZP, si môžu teraz objednať tlakomery s 15 % zľavou. Vaše odpovede čakáme do 20. mája 2019.

Koniec súťaže: 20.05.2019

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.