Súťaž o Bvlgari Man Glacial Essence v hodnote 88,50€

Je možné premôcť niečo neprekonateľné? Je možné, aby niečo nehmotné získalo tvar? Uzavrieť neviditeľnú silu vzduchu do flakónu sa zdá byť nedosiahnuteľnou výzvou, na ktorú sa podujali tvorcovia kolekcie Bvlgari Man.

Vzduch nie je možné chytiť, a predsa disponuje zreteľnou silou. Dokáže posilniť oheň, vieme ho vdýchnuť i vydýchnuť. Dokáže premeniť vodu na ľad, alebo nechať rieku tiecť rýchlejšie. Vzduch dokáže vyplniť ticho, ale aj rozozvučať slovo a niesť ho celým údolím. Má silu meniť veci, a najmä v našom vnútri.

Súťaž o Bvlgari Man Glacial Essence v hodnote 88,50€

ilustračné foto:  kamzakrasou.sk

Bvlgari Man Glacial Essence stelesňuje nezastaviteľnú mužnosť muža objavujúceho vlastnú vnútornú silu. Sviežosť iskrivých prvých tónov prebúdza nečakane drevité a energické srdce, ktoré kulminuje vo forme intenzívnych a ambicióznych tónoch základu. Živelná sila vzduchu je vyjadrená pomocou drevitej fougère vône, vycibrenej ľadom

 

Koniec súťaže: 22. 12. 2020

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.