Súťaž o poukazy do Školy varenia a kulinárske balíčky

Hodiny chémie je úžasný príbeh o chemičke-vedkyni, ktorá sa náhodou stane hviezdou televíznej šou o varení. A tak sme pre vás pripravili súťaž, v ktorej môžete získať darčekové poukazy do Školy varenia Chefparade v Bratislave a Košiciach (výherca získa 2 poukazy 2×99€/2×89€) + kulinárske balíčky s vareškou, kuchárskou čiapkou, či zásterou, knihou receptov a zľavovým kupónom do Školy varenia.

Súťaž o poukazy do Školy varenia a kulinárske balíčky

ilustračné foto:  bux.sk

4x počas februára vyberieme vždy 4 výhercov.

Dvaja získajú darčekový poukaz do Školy varenia Chefparade v hodnote 99€ (Bratislava) alebo 89€ (Košice). …alebo 89€ (Košice). Výherca získa vždy dva poukazy, každý pre jednu osobu, takže si bude môcť zobrať so sebou kamošku, partnera, kolegyňu. Celkovo teda rozdáme 16 darčekových poukazov.

Každý týždeň získajú ďalší 2 výhercovia kulinársky balíček. V ňom bude vareška, kuchárska čiapka alebo zástera, zľavový poukaz do Školy varenia a kniha receptov podľa nášho výberu.
Stačí si teda kúpiť knihu Hodiny chémie na BUX.sk a už len čakáte, či sa na vás usmeje šťastie: výhercov vyberáme 6.2. (za predošlé obdobie, aj predobjednávky), následne 13.2., 20.2. a napokon 1.marca 2023. Celkovo rozdáme 16 darčekových poukazov a 8 kulinárskych balíčkov.

Koniec súťaže: 28. 02. 2023

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.