Súťaž o kombinovanú práčku so sušičkou BOSCH

Ak sa chcete stať šťastným majiteľom tejto novinky, odpovedzte správne na súťažnú otázku. Jeden z vás bude môcť prať v kombinovanej práčke so sušičkou so všetkými výhodami, ktoré novinka Bosch Serie | 4 WNA13400BY ponúka.

Súťaž o novinku - kombinovanú práčku so sušičkou BOSCH

ilustračné foto:  mojdom.sk

Text organizátora súťaže:

Výhodu sušenia bielizne v sušičke môžu využívať aj domácnosti, do ktorých sa dva spotrebiče na starostlivosť o bielizeň nezmestia. Riešením je kombinácia práčky so sušičkou, ktorá sa dokonale postará o bielizeň a zároveň ušetrí miesto v domácnosti. V novej kombinovanej práčke so sušičkou Bosch Serie | 4 WNA13400BY sa dá v jednom cykle perfektne vyprať aj vysušiť 5 kg bielizne. Ak použijete spotrebič iba na pranie, zvládne sa postarať až o 8 kg bielizne. Neviete si poradiť so správnym nastavením spotrebiča? Technológia AutoDry vďaka senzorom priebežne meria vlhkosť v bubne práčky a automaticky rozpozná, kedy je bielizeň dokonale suchá. Funkcia Iron Assist zase ošetrí bielizeň parou a vyhladí ju tak, že už ju netreba žehliť.

 

Koniec súťaže: 07. 05. 2021

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.