Súťaž o Manikúrovú a pedikérsku súprava 5 v 1 Orava Lyra

Aby ste mali nohy aj ruky upravené ako pravá dáma, nemusíte navštíviť pedikérsky salón. Skrášliť si nechty na rukách a dopriať si profesionálnu pedikúru už dokážete aj vy samy v pohodlí domova s pomocou elektrickej manikúrovej a pedikérskej súpravy 5 v 1 Orava Lyra. O nechty na rukách aj na nohách a úpravu pokožky na pätách a chodidlách sa vám postará ako tá najvychýrenejšia pedikérka.

 

Súťaž o Manikúrovú a pedikérsku súprava 5 v 1 Orava Lyra

ilustračné foto:  lenprezeny.sk

Manikúrová a pedikérska súprava 5 v 1 Orava Lyra je vkusne a prakticky zabalená v úložnom puzdre, ktoré sa vám ľahko zmestí aj do dovolenkovej batožiny, aby ste mali pri bazéne, na pláži aj počas letnej promenády nôžky aj nechty na rukách v tip-top stave. Orava Lyra môže byť vaša za 17,90 €.

Súťaže sa môžete zúčastniť do 8.8.2020. Traja z vás získajú za správnu odpoveď manikúrovú a pedikérsku súpravu 5 v 1 Orava Lyra.

 

Koniec súťaže: 08. 08. 2020

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.