Súťaž o 3 darčekové sety Natura Siberica

So starostlivosťou o pleť sa spája akási rutina, ktorá je pre krásu a zdravie pleti nesmierne dôležitá. Kým doposiaľ sme boli rady, že sme sa večer odlíčili, dnes máme zaužívanú premyslenú a hlavne viackrokovú rutinu, na ktorú nedáme dopustiť. Kedysi sme si vystačili s obyčajným mydlom, ktoré nám pomohlo pleť vyčistiť, no dnes používame oveľa, ale oveľa viac produktov. V jednom kroku si pleť odlíčime, v ďalšom ju zbavíme nečistôt, následne tonizujeme, vyživujeme prostredníctvom pleťového séra a napokon ju hydratujeme vhodným krémom. Síce je to fuška a takáto starostlivosť nám zaberá viac času, ale má niečo do seba. Prečo si teda vytvoriť vlastnú rutinu?

Súťaž o 3 darčekové sety Natura Siberica

ilustračné foto:  femme.sk

V prvom rade sa v každom balíčku nachádza čistiace mydlo (maslo), ktoré vám pomôže z pleti odstrániť aj ten najodolnejší make-up. Keďže netreba zabúdať ani na rozmaznávanie pleti, tak súčasťou balíčka je aj čistiaca micelárna voda a v balíčku s bielym čistiacim maslom a čiernym čistiacim maslom nájdete aj pleťovú masku z príslušnej línie produktov. Tak sa zapojte do súťaže – stačí, ak správne odpoviete na súťažnú otázku a ste v hre! Vyhrajte 3x darčekový set Natura Siberica zameraný na starostlivosť o pleť

 

Koniec súťaže: 13. 10. 2020

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.