Vyhrajte darček od FAnn.sk, Lancôme Génifique Hydrogel Mask

Nový typ jednorazovej masky. Hydrogelová topiaci maska, ktorá prináša okamžite viditeľné výsledky. Ide o dokonalú reakciu na potreby generácie, ktorá nikdy nemá času nazvyš.

V samotnom srdci Hydrogel Melting Mask nájdete aj kľúčovú prísadu séra Advanced Génifique: probiotické extrakty. Probiotiká sú mikroorganizmy, ktoré sa bežne v najrôznejších podobách nachádzajú aj v prírode. Majú veľa blahodarných účinkov a vďaka ich vplyvu na ľudské zdravie lákajú pozornosť najmä odborníkov na výživu. Z týchto probiotických výťažkov zastáva v Hydrogel Melting Mask najväčší podiel Bifidus. Ten pomáha zosilňovať funkciu kožnej bariéry, pretože zvyšuje jej kvalitu a odolnosť voči externým agresívnym vplyvom. Prináša tiež intenzívnu hydratáciu. Výsledkom je takmer bezkonkurenčná efektivita.

Súťaž o Lancôme Génifique Hydrogel Mask

ilustračné foto:  fann.sk

Súťaž o Lancôme Génifique Hydrogel Mask

Zapojte sa do súťaže o hodnotný darček. Zvoľte odpoveď a vyplňte všetky údaje, aby sme Vám v prípade výhry mohli odoslať darček. Pre zoznam výhercov kliknite sem.

Výhra: Lancôme Génifique Hydrogel Mask

 

Koniec súťaže: 22. 11. 2020

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.