Súťaž o exotickú dovolenku pre celú rodinu

Stačí, ak počas februára nakúpite za 10 € online alebo v lekárňach Dr.Max, a ste v hre o fantastickú dovolenku pre celú rodinu, zľavy v e-shope a okamžité výhry

Dovolenka pre celú rodinu
8-dňová dovolenka na Kapverdských ostrovoch v 5 hviezdičkovom hoteli pre maximálne 4 rodinných príslušníkov

ilustračné foto:  drmax.sk

Okamžitá výhra
Zotrite presne 3 políčka a získajte okamžitú výhru v podobe produktu Dr.Max.

Istá výhra
Zotrite si svoju zľavu, ktorú si môžete uplatniť v e-shope www.drmax.sk. Pod políčkom na žrebe sa skrývajú zľavy až do výšky -50 %.

Súťaž prebieha od 1. do 28. 2. 2023 vo všetkých lekárňach Dr.Max. Registrovať žreby môžete do 15. 3. 2023, výhercov žrebujeme 21. 3. 2023. V časti Okamžitá výhra je nutné zotrieť iba 3 ľubovolné políčka, inak je žreb neplatný. Okamžitú výhru si môžete vyzdvihnúť v ktorejkoľvek kamennej lekárni Dr.Max. Zľavový kód v časti Istá výhra môžete uplatniť iba v online lekárni www.drmax.sk. Je možné použiť iba 1 zľavový kód na objednávku. Celé znenie podmienok súťaže nájdete v štatúte k súťaži.

 

Koniec súťaže: 28. 02. 2023

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.