Súťaž o knihu s nálepkami Slovenskô ako maľované a rubikovú kocku

Malí či veľkí, generácia X, Y či Z: na známosť sa dáva, že kto dobrodružne objaviť chce slovenské regióny, hrady a zámky, tradície a kroje či pokrmy írečité spoznať chce, nech do Lidl sa zberá!

V Lidli opäť dostanete viac, tentokrát si okrem nákupu môžete odniesť so sebou kus Slovenska! Za každých 20 € hodnoty tovaru automaticky dostanete balíček nálepiek Slovenskô ako maľované. Nalepte ich spolu so svojimi deťmi do dobrodružnej nálepkovej knihy o našich regiónoch, a spoznajte tak našu krásnu krajinu o čosi lepšie. Súčasťou každého balíčku je aj hlasovacia kartička, vďaka ktorej môže základná či stredná škola podľa vášho výberu získať vzdelávacie pomôcky za desaťtisíce eur! Všetko podstatné a tiež hlasovací formulár je na stránke www.malovaneslovensko.sk.

Súťaž o knihu s nálepkami Slovenskô ako maľované a rubikovú kocku

ilustračné foto: femme.sk

Text organizátora súťaže:

Zapojte sa do súťaže pre vašu ratolesť a vyhrajte unikátnu nálepkovú knihu, 17 balíčkov nálepiek, farebné ceruzky a Rubikovú kocku. Na vaše odpovede čakáme do 30. mája 2021.

 

Koniec súťaže: 30. 05. 2022

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.