Súťaž o smartfón Xiaomi Mi 10T Pro 5G

Ak chceš nový smartfón, ktorý ťa poteší výkonným hardvérom, skvelým displejom a poriadnym fotoaparátom, môžeš ho u nás vyhrať. Štartujeme totiž veľkú súťaž o úplnú novinku – Xiaomi Mi 10T Pro 5G vo verzii 8/128 GB a v špeciálnej kozmickej čiernej farbe. Spoznaj tento smartfón a skús svoje šťastie!

Súťaž o smartfón Xiaomi Mi 10T Pro 5G

ilustračné foto:  techbox.sk

Novinkiu si odomykneš tvárou, poteší ťa technológia Hi-Res audio či zabudované strereo reproduktory, no nechýba ani NFC, vďaka ktorému môžeš smartfónom bezkontaktne platiť. Xiaomi Mi 10T 5G, ale aj model Xiaomi Mi 10T 5G  si môžeš kúpiť od 479 € v dvoch farebných verziách, a to lunárna strieborná či kozmická čierna na mi-store.sk.

V našej súťaži však na teba čaká smartfón Xiaomi Mi 10T 5G vo verzii 8/128GB, vo farbe kozmická čierna. Cena smartfónu v súťaži je 549 €. Ako ho získaš? Odpovedz správne na 2 súťažné otázky, daj Like na Instagramový účet @mistore_slovakia a si v hre! Súťaž končíme už 22. novembra 2020, tak neváhaj a hraj už teraz!

 

Koniec súťaže: 22. 11. 2020

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.