Súťaž o knihu Hormonálna joga

Počuli ste už niekedy o hormonálnej joge? Čo je to a aké benefity ponúka? Objavte jej tajomstvo, ktoré spočíva v jednoduchých krokoch a získaní pravidelných a zdravých návykov.

Mirka Mahima Bartošová, ktorá sa stala priekopníčkou hormonálnej jogy na Slovensku, napísala pre slovenských čitateľov prvú knihu o tejto téme.
Jej kurzami postupne prešli stovky žien, ktorým pomohla a naďalej pomáha zharmonizovať nielen hormonálny systém, ale aj celé ich ženské vyžarovanie, pretože, ako sama vraví:

 

Súťaž o knihu Hormonálna joga

Súťaž o knihu Hormonálna joga
ilustračné foto: dennikrelax.sk

Súťaž o knihu Hormonálna joga

[the_ad id=“84646″]

„Hormonálna joga ukrýva v sebe oveľa viac ako len fyzické cvičenie.“
Táto kniha vám poskytne nielen úžasný návod, ako si zacvičiť hormonálnu jogu v pohodlí domova, ale Mirka vám v nej veľmi profesionálne vysvetlí aj to, ako v ženskom tele fungujú hormóny, ako sa ich činnosť prepája s emočným nastavením ženy, čo spôsobuje ich nerovnováhu a ako sa tá potom prejavuje v živote. Nádhernou súčasťou knihy sú aj príbehy žien, ktoré už kurz hormonálnej jogy u Mirky Bartošovej absolvovali.

Koniec súťaže: 30.04.2019

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.