Súťaž o FAnn prekvapenie od Fann.sk

FAnn parfumérie sú synonymom sveta vôní a krásy už viac ako 30 rokov. Slovenským zákazníkom prinášame pravidelne novinky počas celého roka, a to nielen svetoznáme vône, ale aj trendy v pleťovej, telovej a dekoratívnej kozmetike. V našich predajniach však nájdete okrem množstva noviniek aj vaše obľúbené bestsellery, ktoré sú tu spolu s nami celé desaťročia. Široké spektrum ponuky vôní poteší takmer každého.

Milujete luxusné značky alebo objavujte niche vône? Potrebujete pomôcť so správnou starostlivosťou o pleť, alebo neviete si poradiť, ktorý make-up je pre Vás ten správny? Poradkyne predaja na našich predajniach sú pripravené na Vaše otázky a radi a ochotne Vám pomôžu pri výbere. Či sa už chystáte spraviť radosť niekomu inému, alebo „len“ sebe, FAnn parfumérie sú tým správnym miestom na návštevu.

Súťaž o FAnn prekvapenie od Fann.sk
ilustračné foto:  fann.sk

Zapojte sa do súťaže o hodnotný darček. Zvoľte odpoveď a vyplňte všetky údaje, aby sme Vám v prípade výhry mohli odoslať darček. Pre zoznam výhercov kliknite sem.

Výhra: FAnn prekvapenie

Koniec súťaže: 26. 11. 2023

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.