Súťaž o knihu Jednoducho život

V súčasnej dobe je veľa ľudí v stave, kedy nechápu, čo sa to v ich živote deje. Niektorí naň nadávajú, iní sa pýtajú, preto sa im dejú veci, ktoré sa im dejú. Dokola otázka „prečo?“
Kniha „Jednoducho život“ odhaľuje, že všetko, čo sa človeku v živote deje, má svoj dôvod. Na základe vlastných skúseností autorka rozpráva o skutočných hodnotách ľudského života a radí ostatným, ako aj oni môžu objaviť krásu a jednoduchosť života. Jej základnou premisou je, že život je vo svojej jednoduchosti krásny, sami si ho však komplikujeme nesprávnym postojom. Všetko záleží iba od toho, ako si interpretujeme udalosti života a všetko, čo nás postretne.

Súťaž o knihu Jednoducho život

ilustračné foto:  bratislavaden.sk

Pre čitateľov Dámskej jazdy.sk je tu jedinečná možnosť získať knihu „Jednoducho život“ ešte pred jej vydaním, ktoré bude dňa 15.01.2021.
Vyhrajte tento skvelý vianočný darček pre seba alebo svojich blízkych a zapojte sa do súťaže.

 

Koniec súťaže: 11. 12. 2020

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.