Súťaž o dvojicu vôní Attraction Intense for her a for him od Avonu

K sviatku lásky sa nejeden z nás nechá uniesť všetkou tou romantikou, ktorá sa na nás valí z každej strany, až niekedy zabúdame na pravú pointu – že ide v prvom rade o lásku a rozmaznávanie. Samozrejme, aj o trochu kozmetiky a milého potešenia. Voňavých a praktických pozorností nájdete v Avone niekoľko. Napríklad Attraction for her, Attraction for him, či Attraction Intense for her a for him. Zmyselné vône, ktoré vás zahrejú počas chladných nocí i dní. Vychutnajte si čierne korenie , byliny a kožené tóny, či slivku, arabský jazmín v kombinácii s koženými tónmi.

Súťaž o dvojicu vôní Attraction Intense for her a for him od Avonu

ilustračné foto:  femme.sk

Text organizátora súťaže:

So spoločnosťou Avon sme pripravili k valentínskemu sviatku súťaž o dvojiciu vôni Attraction Intense for her a for him. Stačí zdieľať súťaž na sociálnych sieťach a odpovedať na otázku do 20. februára 2023.

 

Koniec súťaže: 20. 02. 2023

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.