Súťaž o knihu z vydavateľstva PORTÁL, Zatočte s nespavosťou

V tomto sprievodcovi vám skúsení kognitívno-behaviorálni terapeuti ponúknu cestu založenú na mindfulness respektíve všímavosti spolu s prijatím vlastných emócií. S nespavosťou nebudete bojovať, skôr ju budete postupne rozpúšťať, až se napokon dosýta vyspíte.

Súťaž o knihu z vydavateľstva PORTÁL, Zatočte s nespavosťou
ilustračné foto: dennikrelax.sk

Text organizátora súťaže:

Skúste prerušiť cyklus úzkostného premýšľania, ktoré vás zamestnáva celú noc. Tento sprievodca vám ukáže, ako ukľudniť svoju myseľ, uvoľniť svoje telo, zbaviť sa napätia a vyspať sa tak, ako potrebujete. Spánok je základná životná potreba. Počas spánku, naše telo získáva novú energiu, opravuje poškodené oblasti a zálohuje naše spomienky. Keď nespíme dostatočne, sme unavení, máme horšiu náladu a oveľa pravdepodobnejšie sa cítime depresívne. Aj keď i existuje myriáda možností, ako sa naučiť dobre spať, napriek tomu mnoho ľudí trápi nespavosť.

 

Koniec súťaže: 10. 11. 2021

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.