Súťaž o Cukrárske štúdio – Albi Crafts pre malé cukrárky

Súprava Cukrárske štúdio obsahuje sypkú zmes na prípravu samotných cupcakes, ale rovnako aj sypkú zmes na prípravu krému. Stačí len pridať vajíčka a maslo a vytvoriť zmes ideálnu na pečenie. Tou naplníte košíčky, ktoré sú súčasťou súpravy a vo forme na pečenie muffinov ich vložíte do rúry. Úplne jednoduché, no zábavné. V súprave tiež nájdete ďalšie pomôcky, bez ktorých sa pri pečení nezaobídete. V prvom rade je to chňapka, stierka, vykrajovačky a zdobička na následne dozdobenie samotného výtvoru. A presne túto sadu môžete vyhrať v našej súťaži! Stačí len správne odpovedať na našu súťažnú otázku a ste v hre!

Súťaž o Cukrárske štúdio - Albi Crafts pre malé cukrárky v hodnote 33 €

ilustračné foto:  kamzakrasou.sk

Cukrárske štúdio od Albi.sk je rovnako skvelým tipom na vianočný darček pre deti. Ak teda zháňate niečo na poslednú chvíľu, tak týmto určite potešíte všetky deti. A nielen dievčatá, ale aj chlapcov, ktorí si takýmto spôsobom môžu rovnako zlepšiť svoje zručnosti a jemnú motoriku. Súťaž o Cukrárske štúdio – Albi Crafts pre malé cukrárky v hodnote 33 €

 

Koniec súťaže: 29. 12. 2020

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.