Súťaž o praktický balíček Glami

GLAMI založila v roku 2013 v Českej republike dvojica Tomáš Hodboď a Michal Jirák ako vyhľadávač módy. Už v roku 2016 expandovali na Slovensko. Každý deň GLAMI spojuje tisícku nakupujúcich so značkami a e-shopmi na jednom mieste. Vďaka smart kategorizácii produktov a výberu módy šitej na mieru každého jednotlivca GLAMI zjednodušuje objavovanie a nakupovanie módy. Dnes zákazník v katalógu GLAMI.sk nájde takmer 3 milióny produktov od viac než 25 tisíc značiek.  GLAMI patrí do skupiny Inspigroup a pôsobí už v 17 krajinách sveta.

Súťaž o praktický balíček Glami

ilustračné foto:  femme.sk

Text organizátora súťaže:

Zapojte sa do súťaže o praktický balíček ( nákupnú tašku Glami, ponožky, ľadvinku – kabelku, diár 2022 a sporitelničku v tvare prasiatka), ktorý do súťaže venoval módny vyhľadávač GLAMI. Na vaše správne odpovede čakáme 10. januára 2022.yhrajte vďaka Parádnej zhode až 200 €! Stačí, keď v súťaži nájdete čo najviac zhôd a okrem parádnej sumy môžete tiež hrať o hlavnú výhru až 2022 €

 

Koniec súťaže: 10. 01. 2022

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.