Súťaž o Bvlgari Man Rain Essence

Výrazná a zároveň podstatná ako dážď, vôňa Bvlgari Man Rain Essence je svieža, drevitá a pižmová. Zanecháva za sebou priezračnú a šumivú stopu, ktorej sila je vyjadrená intenzitou minerálov evokujúcou priehľadnosť vody, regeneračného prírodného živlu.

Prvé tóny akoby potichu ohlasovali, že sa čosi blíži… Obloha mení farbu, vzduch je iný, sviežejší. A odrazu ním preniká vitálna vôňa uvoľňujúca energickú arómu zeleného čaju a iskrivú sviežosť pomarančovej esencie. Prichádza odhalenie: blíži sa dážď. Pokoj pretkáva vzrušujúce napätie. Prvé kvapky dažďa sú na spadnutie.

Výrazná a zároveň podstatná ako dážď, vôňa Bvlgari Man Rain Essence je svieža, drevitá a pižmová. Zanecháva za sebou priezračnú a šumivú stopu, ktorej sila je vyjadrená intenzitou minerálov evokujúcou priehľadnosť vody, regeneračného prírodného živlu. Prvé tóny akoby potichu ohlasovali, že sa čosi blíži... Obloha mení farbu, vzduch je iný, sviežejší. A odrazu ním preniká vitálna vôňa uvoľňujúca energickú arómu zeleného čaju a iskrivú sviežosť pomarančovej esencie. Prichádza odhalenie: blíži sa dážď. Pokoj pretkáva vzrušujúce napätie. Prvé kvapky dažďa sú na spadnutie.
ilustračné foto:  fann.sk

Súťaž o Bvlgari Man Rain Essence

Zapojte sa do súťaže o hodnotný darček. Zvoľte odpoveď a vyplňte všetky údaje, aby sme Vám v prípade výhry mohli odoslať darček. Pre zoznam výhercov kliknite sem.

Výhra:  Bvlgari Man Rain Essence

Koniec súťaže: 12. 03. 2023

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.