Vyhrajte dve ceny podľa vlastného výberu od Dalito.sk

PRAVIDLÁ SÚŤAŽE:

Redakcia vyžrebuje 2 výhercov súťaže zdieľania a 2 výhercov sms súťaže, ktorí od 27. apríla do 18. mája 2019 do 24,00 hod zdieľali akýkoľvek článok DALITO  cez sociálne siete, alebo poslali SMS (čím viac sms, tým väčšia šanca na výhru).
Každý výherca si z galérie fotografií vyberie dve ceny podľa vlastného výberu .
Výhercov vyhlásime 19. mája na konci tohto článku a o ceny sa musia prihlásiť proaktívne sami  na redakcia@dalito.sk aj s presnou adresou doručenia, najneskôr 20. mája 2019 do polnoci.
Prednosť pri výbere ceny majú sms súťažiaci.
Ak si dvaja výhercovia vyberú tú istú cenu, rozhoduje termín zaslania mailu a neskorší výherca sa musí vybrať náhradnú výhru.
Výhry zasielame len na Slovensko a do Českej republiky.

Vyhrajte dve ceny podľa vlastného výberu od Dalito.sk

Vyhrajte dve ceny podľa vlastného výberu od Dalito.sk
ilustračné foto: dalito.sk

Vyhrajte dve ceny podľa vlastného výberu od Dalito.sk

[the_ad id=“84646″]

SMS SÚŤAŽ:

Vyberte si dve ceny a ich poradové čísla zašlite formou SMS na číslo 6675 v tvare, napríklad: DALITO 1/2

Cena spätnej SMS je 1 EURO s DPH. Technicky zabezpečuje A SMS, s. r. o. SMS hlasovanie sa končí 18. mája o polnoci. Výhercov vyhlásime 19. mája 2019 na konci tohto článku a na FB DALITO. Súťaž nájdete aj na www.esutaze.sk . Portál eSúťaže.sk je informačný web o súťažiach rozdelených do jednotlivých kategórií, kde môžete pravidelne vyhrávať ceny.

Koniec súťaže: 18.05.2019

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.