Súťaž o balíček produktov Biovenol

Na unavené nohy so sklonom k opúchaniu a k problémom so žilami môže pomôcť jemná masáž. A účinky masáže môžu tradične umocniť bylinky. Prečo sa teda nespoľahnúť na mnohoročnú a osvedčenú kombináciu  éterických olejov z levandule, citrónovej trávy, borovice, rozmarínu, tea tree (čajovníka austrálskeho) a bylinných extraktov, ako nechtíka, arniky, borievky a pagaštanu?

Pre dobrý pocit z masáže je dôležitý aj dobrý pocit pri aplikácii. Vyskúšajte BIOVENOL krém, ktorý sa ľahko rozotiera, dobre sa vstrebáva a nelepí. A vďaka bylinkám môžete získať príjemný bonus k masáži v podobe vône citrónovej trávy. S krémom, ktorý má také vlastnosti a zloženie, si môžete natierať nohy aj niekoľkokrát denne – podľa potreby. Prípravok je dermatologicky testovaný.

Súťaž o balíček produktov Biovenol

ilustračné foto: woman.sk

Text organizátora súťaže:

Chcete si zasúťažiť a súčasne aj urobiť niečo príjemné a zdravé pre svoje nohy? Stačí, ak do 30. septembra správne odpoviete na súťažnú otázku. Zaradíme vás do žrebovania a 5 z vás sa môže tešiť na pekný balíček, ktorý bude obsahovať: Biovenol krém 200 ml, Bivenol micro 60+10, Biovenol Hemo 75 ml

 

Koniec súťaže: 30. 09. 2022

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.