Súťaž o hodnotné šperky klenotníctva KLENOTA

KLENOTA je mladá, rýdzo česká značka, ktorá vznikla v roku 2008 z lásky k pravým šperkom. Firma počas svojej krátkej existencie zažila niekoľko výrazných míľnikov, predovšetkým úspešný vstup na zahraničné trhy a vybudovanie vlastnej, úplne sebestačnej výroby.

 

Súťaž o hodnotné šperky klenotníctva KLENOTA

ilustračné foto:  modrykonik.sk

Čo môžete vyhrať?
◦ Ladiacu sadu retiazok z ružového 14k zlata pre mamičku a dcéru. Dve retiazky zo žltého 14k zlata s minimalistickým príveskom vtáčika. Hravý šperk, ktorý dokonale podčiarkuje spojenie mamičky s dcérou.

◦ Sladkovodnú perlu na retiazke z bieleho, 14k zlata v hodnote 150,- € Jednoduchú retiazku typu venezia z 14k zlata zdobí biela sladkovodná perla. Nadčasový doplnok vhodný aj na každodenné nosenie, ktorý priamo nabáda k vrstveniu a kombinovaniu s ďalšími šperkami, napríklad jednoduchými perlovými guľôčkam

Koniec súťaže: 28. 06. 2020

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.