Súťaž o 3 balíčky s produktami Bupi BABY

Značka Bupi BABY je zárukou, že všetky produkty z tohto radu sú pre jemnú detskú pokožku šetrné a neobsahujú škodlivé zložky ako sú parabény, parafíny a farbivá. BUPI Baby Sensitive sú s obsahom aloe vera, ktoré pokožku detského zadočka zároveň hydratuje. Ak uprednostňujete prípravky bez vône, vyberte si Bupi BABY vlhčené utierky ULTRA SOFT, ktoré sú ako jediné úplne bez parfumu.

Súťaž o 3 balíčky s produktami Bupi BABY

Súťaž o 3 balíčky s produktami Bupi BABY
ilustračné foto:  femme.sk

Súťaž o 3 balíčky s produktami Bupi BABY

Obsiahnutý pantenol regeneruje podráždenú pokožku zadočka. Neparfumované vlhčené utierky sú obzvlášť vhodné pre najmenšie bábätká už od narodenia, ktoré do svojho prvého pol roka prakticky žiadne špeciálne kozmetické prípravky nepotrebujú. Balenie po 56 ks kúpite za odporúčanú cenu 1,79 €. Viac informácií o kvalitnej detskej kozmetike slovenskej značky Bupi a jej produktoch nájdete na www.bupi.sk.

03.03.2019

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.