Veľká valentínska súťaž Bulldog

Hľadáte tip na valentínsky darček pre moderného muža? Vegánska kozmetika Bulldog prekvapí čisto prírodným zložením. Valentín už klope na dvere a vy sa zamýšľate nad tým, čím prekvapiť svojho partnera? Pokiaľ hľadáte niečo výnimočné, vysoko kvalitné a čisto prírodné, vyskúšajte britskú pánsku kozmetiku značky Bulldog. Na výrobu produktov tejto značky boli použité čisto prírodné suroviny, ktoré nie sú testované na zvieratách, neobsahujú parabény, syntetické vonné látky, umelé farbivá ani zložky živočíšneho pôvodu.

Produkty Bulldog boli od základov vytvorené špeciálne pre mužskú pokožku a navrhnuté na základe najmodernejších poznatkov skúsených expertov. Uspokoja nároky každého moderného muža, ktorému nie je ľahostajný jeho vzhľad, ale i zdravie. Sú k dispozícii výhradne v sieti dm drogerie markt.

Veľká valentínska súťaž Bulldog

Veľká valentínska súťaž Bulldog
ilustračné foto:  femme.sk

Veľká valentínska súťaž Bulldog

Veľká valentínska súťaž! Na troch z Vás čaká exkluzívny valentínsky balíček obsahujúci produkty pánskej kozmetiky značky Bulldog. Na vaše odpovede čakáme do 14. februára.

14.02.2019

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.