Súťaž o 10x Jimmy Choo Floral

Jimmy Choo Floral

Delikátnemu buketu dámskej toaletnej vody Floral dominuje sofistikovaná krása magnólie. Táto kvetinová, ovocná a pižmová vôňa podčiarkuje žiarivosť ženy Jimmy Choo. Je to jej dokonalý manifest. Žena Jimmy Choo si vychutnáva harmóniu s prírodou, keď prechádza mestským parkom a vdychuje jemnú vôňu práve rozkvitajúcich púčikov. Vôňa Jimmy Choo Floral je ódou na ženskosť a eleganciu s dynamickou príťažlivosťou.

Parfumérka Louise Turner skomponovala Jimmy Choo Floral ako pôsobivú vôňu ev okujúcu príjemné pôžitky voňavej jari v meste v znamení tónov prebúdzajúcich sa púčikov v parkoch: „Vytvorila som delikátny kvetinový buket kombinujúci esenciu lupienkov sladkého hrášku, magnólie a marhuľových kvetov s eleganciou a vláčnosťou. Ako ozdobu ženy Jimmy Choo som si zvolila energiu bergamotu a mandarínky v úvode vône a kombináciu ambroxanu, svetlého dreva a pižma v základe. Usilovala som sa zastúpiť vo vôni všetky vlastnosti ženy Jimmy Choo a vyjadriť podstatu, ktorá ju robí tak unikátne vzácnou.”

Súťaž o 10x Jimmy Choo Floral

Súťaž o 10x Jimmy Choo Floral
ilustračné foto:  miaumagazin.sk

Súťaž o 10x Jimmy Choo Floral

[the_ad id=“84646″]

Chcete vyhrať aj vy jeden z desiatich flakónov vône JIMMY CHOO FLORAL? Ak áno, potom nám do polovice augusta odpovedzte na otázku.

Koniec súťaže: 15.08.2019

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.