Súťaž MaxiVita Magnézium sticks

Nervozita, podráždenie, psychická nepohoda až vyčerpanie trápia dnes čoraz viac z nás, často i na dennej báze. Pokiaľ to na sebe pozorujete (v horšom prípade vás na to upozorní okolie), že ste nepríjemní, nervózni či hašteriví, mali by ste urobiť „inventúru“ jedálnička a zamerať sa hlavne na magnézium! Jeho nedostatok ovplyvňuje našu náladu, no môže spôsobiť aj viaceré fyzické ťažkosti. K nim sa radí napríklad bolesť hlavy, žalúdočné a svalové kŕče, búšenie srdca či dokonca zvýšený tlak. Pravdou však je, že získať ho zo stravy nemusí byť vôbec jednoduché. Navyše, „akútne“ prípady si vyžadujú jeho rýchle doplnenie. Spoľahnite sa preto na výživový doplnok v modernej forme MaxiVita Magnézium sticks.

Súťaž MaxiVita Magnézium sticks

ilustračné foto:  femme.sk

Text organizátora súťaže:

Zapojte sa do súťaže o balíčky MaxiVita Magnézium sticks a šumivé magnézium! Troch z vás, ktorí nám do 13. apríla napíšu správnu odpoveď, odmeníme výživovými doplnkami MaxiVita.

 

Koniec súťaže: 13. 04. 2021

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.