Súťaž o Huawei P smart 2021

Hľadáte ideálneho spoločníka (nielen) do lockdownových dní? Či už fičíte na sociálnych sieťach alebo si neviete homeoffice predstaviť bez obľúbenej hudby, všetky tieto úlohy zvládne najnovší Huawei P smart 2021 na jednotku. Stačí odpovedať správne na otázku nižšie a tento štýlový smartfón so štvoritým fotoaparátom a veľkou batériou môže byť váš.

Súťaž o Huawei P smart 2021

ilustračné foto: bratislavaden.sk

Text organizátora súťaže:

S Huawei P smart 2021 nedostanete “len” nový smartfón – v telefóne nájdete aj nový obchod s aplikáciami, za ktorým stojí samotný výrobca. Huawei AppGallery obsahuje viac ako 100-tisíc aplikácií a medzi nimi aj väčšinu z tých, ktoré bežne používate. Zároveň dáva možnosť objaviť nové, dosiaľ nepoznané aplikácie, ktoré vám vedia uľahčiť každodenné povinnosti aj spríjemniť voľný čas. Samozrejmosťou sú aplikácie všetkých veľkých slovenských bánk či mobilných operátorov.

Koniec súťaže: 17. 02. 2021

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.