Ako si vycvičiť draka 3 – vyhraj lístky do kina

Mladý Viking Štikút a drak Bezzubý sa vracajú v pokračovaní úspešnej dobrodružnej animovanej série, v ktorej budú spoločne hľadať Skrytý svet, jedinú nádej na záchranu ľudskodračieho spoločenstva. Film Ako si vycvičiť draka 3 prichádza do slovenských kín od 21. februára.

Ako si vycvičiť draka 3 – vyhraj lístky do kina

Ako si vycvičiť draka 3 – vyhraj lístky do kina
ilustračné foto:  expres.sk

Ako si vycvičiť draka 3 – vyhraj lístky do kina

Zapoj sa do súťaže v našom vysielaní a vyhraj 4 lístky do kina a k nim filmový balíček, ktorý obsahuje stavebnicu Playmobil, sériu 12 kníh Ako si vycvičiť draka a filmovú šiltovku. Prihlás sa na výzvu moderátora zaslaním SMS na číslo 0905 612 612.

V každom súťažnom vstupe budeme mať na linke 2 súťažiacich, ktorým budú Ďuro s Djurom postupne opisovať rôzne slová súvisiace s rozprávkami a drakmi. Ten súťažiaci, ktorý v časovom limite 30 sekúnd určí správne viac slov, získava výhru.

Súťažíme v Hemendexe od 18.2. do 22.2.

Pozor! Súťažíme aj na webe.

Odpovedz na súťažnú otázku a vyhraj 2 lístky do kina a filmový balíček, ktorý obsahuje filmové tričko a rozprávkové nálepky. Traja výhercovia webovej súťaže budú zverejnení v pondelok 25.2.

22.02.2019

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.