Narodeninová súťaž ZľavaDňa

10 rokov ZľavaDňa. Oslávte spolu s nami 10 rokov plných dobrého jedla, cestovania a nových zážitkov. Urobte si radosť s najlepšími ponukami a zapojte sa do našej narodeninovej súťaže!

Narodeninová súťaž ZľavaDňa

ilustračné foto:  zlavadna.sk

Máme narodeniny a chceme to s vami poriadne osláviť! Preto sme si pre vás počas celého októbra pripravili každý týždeň novú súťaž o zaujímavé ceny. Stačí ak do pondelka 5.10.2020 nakúpite akékoľvek ubytovanie, zážitok či jedlo na ZľavaDňa aspoň za 20 € a automaticky ste zaradený do súťaže o tohtotýždňové ceny. Výhercov jednotlivých cien žrebujeme v utorok 6.10.2020.

Tento týždeň môžete vyhrať:
3x Vstup do wellness v Aquaparku Trnava, 1x Pobyt pre 2 osoby v Termáloch Malé Bielice, 2x Relaxačný darčekový balíček v salóne Sakurami, 1x Pobyt pre 2 osoby v hoteli Panorama**** Trenčianske Teplice, 3x Thajskú olejovú masáž v Sky ban Thai, 1x Pobyt pre 2 osoby v hoteli International****

 

 

Koniec súťaže: 27. 10. 2020

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.