Získajte zľavový poukaz v hodnote 50€

Zimné mesiace sú tu a s nimi aj chladné počasie, pred ktorým je najlepšie schovať sa do útulného tepla domova…alebo termálnych prameňov! Preto sme pre vás pripravili niečo špeciálne – zľavový poukaz v hodnote 50 € na pobyt v útulnom a luxusnom rezorte Moderné kúpele Turčianske Teplice.

 

ilustračné foto: drmax.sk

Text organizátora súťaže:

Zľavový kód v hodnote 50 € na pobyt v rezorte Moderné kúpele Turčianske Teplice získate za každý nákup produktov značiek Dr. Max v minimálnej hodnote 20 €. Akcia platí od 1.12. do 31.12. 2023. Pre získanie zľavy je potrebný súhlas so zasielaním informácií o novinkách a zľavách. Zľava platí na pobyty v dĺžke trvania minimálne 3 noci, od 2.1. do 28.3.2024. Zľavu je možné uplatniť pri rezervácii pobytu, a to telefonicky, mailom alebo osobne na recepcii kúpeľov. Pre získanie zľavy je potrebné uviesť unikátny kód uvedený v maily spolu s poukazom. Zľavový kód nie je možné uplatniť opakovane, ani spätne.

 

Koniec súťaže: 31. 12. 2023

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.