Získajte šaty z dielne Fera Mikloška

Túžili ste vždy po šatách od Fera Mikloška? Zapojte sa a získajte jedny z kolekcie Miklosko Powered by ASUS

Fero Mikloško tvorí naozaj nádherné skvosty a snom nejednej ženy je vlastniť jeden dizajnérsky kúsok u seba v šatníku. Teraz je to reálne, pozrite, ktoré šaty môžu byť vaše!

Od predstavenia novej kolekcie MIKLOSKO Fashion Design na jeseň/ zimu 2016 už uplynulo pár dní. My sme zistili ako vznikla spolupráca so značkou ASUS a čím ho očaril ich nový produkt ZenBook 3. Jedným z hlavných dôvodov bola jednoznačne farba, konkrétne kráľovská modrá. „To ma veľmi nadchlo. Musím úprimne povedať, tá farba vo mne evokovala nočnú oblohu,“ priblížil talentovaný návrhár Fero Mikloško v úvode. Od toho sa odvíjala celá časť kolekcie. Kedže nechcel použiť len jednofarebné kúsky, rozhodol sa nakombinovať kráľovskú modrú so striebornou a zlatou. Cieľom bolo preniesť noblesnosť ZenBooku 3 na jeho modely. „Nakombinoval som to tak, aby ten výsledok bol presne taký noblesný, ale tajomný zároveň.“

Získajte šaty z dielne Fera Mikloška z kolekcie Miklosko Powered by ASUS

Získajte šaty z dielne Fera Mikloška z kolekcie Miklosko Powered by ASUS
ilustračné foto: feminity.sk

Získajte šaty z dielne Fera Mikloška

Získajte šaty z dielne Fera Mikloška, ktoré predstavil na prehliadke MIKLOSKO Powered by ASUS jeseň/zima 2016
Odpovedzte správne na otázku a získajte tieto šaty z dielne renomovaného módneho návrhára Fera Mikloška, ktoré predstavil v rámci prehliadky MIKLOSKO Powered by ASUS. Šaty sú univerzálnej veľkosti 36/38 s možnosťou úpravy. Súťaž trvá od 14.11. 2016 od 10.00 h do 28.11. 2016.

Termín konania súťaže: do 28.11.2016

 

SÚŤAŽIŤ

 

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.