Získajte až do 80€ od Travelist by Secret Escapes

Vitajte v cestovateľskom klube Travelist, s ktorým je hľadanie a rezervácia vašej dovolenky v tých najlepších cenách naozaj jednoduchá.

V Travelist je našim cieľom priniesť vám vašu vysnívanú dovolenku nielen v najlepších cenách, ale tiež tým najjednoduchším spôsobom. Vyberte a rezervujte si pobyt vo vybranom dátume v priebehu niekoľkých minút, a namiesto únavného hľadania ponúk na desiatkach stránok sa venujte príjemnejším činnostiam. Každý deň totiž dôkladne kontrolujeme ceny našich ponúk, ktoré sú vždy najvýhodnejšie a okrem skvelej ceny prinášajú aj niečo navyše.

Tou najlepšou správou je, že členstvo v našom klube vás nestojí ani cent a jediné, čo potrebujete, je jednoduchá registrácia.

Zaregistrujte sa teraz zdarma. Ušetrite až do 70% na luxusných hoteloch a dovolenkách.

TRAVELIST Vám prináša luxusné dovolenky a pobyty za prijateľné ceny.

V Travelist vyjednávame exkluzívne ceny za luxusné, osobne vybrané hotely a pobyty doma aj v zahraničí so zľavou až do 70% z ceny ponúkané inde online. Ako sme do dokázali? Aj tie najluxusnejšie hotely na svete netešia voľné izby…  Staráme sa o svojich členov a nachádzame pre nich ceny inde nedosiahnuteľné.

Zdieľajte s priateľmi. Odmeníme Vás.

Získajte až do 80 €
len za to, že o nás poviete svojim priateľom. Získajte kredit za každého priateľa, ktorý sa zaregistruje – až do výšky 80 € kreditu za 50 priateľov.

Získajte 25 €
za nákup Vašich priateľov.Získate kredit 25 € na svoj účet, keď si priateľ, ktorého ste pozvali, rezervuje svoju prvú dovolenku.

Priatelia získajú 15 €
kredit zadarmo. Po zaregistrovaní sa, získajú Vaši priatelia od nás darček 15 € k svojej prvej dovolenke.

REGISTRÁCIA

 

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.