Získajte 100% ceny objednávky späť

Zišla by sa už vášmu dieťaťu detská posteľ? Či dokonca zvažujete zabiť dve muchy jednou ranou a kúpiť mu pekný detský nábytok do detskej izby? Objednajte si ho z www.detskapostel.com a odfoťte ho! Detský nábytok je totiž božsky fotogenický a vy môžete každý mesiac vďaka tomu vyhrať preplatenie celej vašej objednávky a mať tak tento detský nábytok zadarmo.

BONUS: tie najkrajšie fotky každý mesiac odmeňujeme ručne robenými drevenými detskými lampičkami.

Získajte 100% ceny objednávky späť

Získajte 100% ceny objednávky späť
ilustračné foto:  detskapostel.com

Získajte 100% ceny objednávky späť

[the_ad id=“84646″]

Súťažíme v mesačných kolách, a výhercu objednávky zadarmo (tzn. preplatenia 100% ceny uskutočnenej objednávky) vyberieme takto:

1. kolo: losovanie zo všetkých zapojených fotografií od 22.3. – 30.4.2019
2. kolo: odmeňujeme najlajkovanejšiu foto uverejnenú v máji 2019 (ak ju dáte na Facebook aj Instagram, lajky vám dokonca spočítame dokopy! :))
3. kolo: opäť losujeme, tentokrát už spomedzi fotiek uverejnených v júni 2019
4. kolo: odmeníme opäť najlajkovanejšiu foto uverejnenú v mesiaci júl 2019

+ BONUS!!!
Každý mesiac vyberáme aj 5 tých najzaujímavejších, najkrajších a najlepších fotiek, aké sa vám podarili a odmeníme ich detskou drevenou hand-made LED lampičkou.

Koniec súťaže: 31.07.2019

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.