Získaj sporák z limitovanej edície Mora 190 rokov zadarmo

Súťažiaci sa súťaže zúčastní tak, že si kúpi v čase konania súťaže na súťažnom mieste, aspoň jeden súťažný výrobok (nákup 1 súťažného výrobku), uschová si doklad o vykonaní súťažného nákupu a následne si zaregistruje na www.mora.sk
Získaj sporák z limitovanej edície Mora 190 rokov zadarmo

ilustračné foto: mora.sk

Súťaž o sporák z limitovanej edície Mora 190 rokov

Hlavná výhra:
  • tzv. cash – back (resp. vrátenie kúpnej ceny) súťažného výrobku (ďalej len „hlavná výhra“)
Do súťaže je vložených celkom 5 ks hlavnej výhry.Každý výherca hlavnej výhry získa 1 ks hlavnej výhry. Hodnota hlavnej výhry je max 329 € (vr. DPH).  Ak súťažiaci odstúpi od kúpnej zmluvy pre súťažný výrobok, zaniká mu nárok na hlavnú výhru.
Doplnková výhra:
  • súprava spotrebičov MORA
Doplnková výhra obsahuje 1 rýchlo varnú kanvicu KP 173 X a 1 tyčový mixér MTP 600 X. Do súťaže je vložených celkom 40 ks doplnkovej výhry. Každý z výhercov doplnkovej výhry získa 1 kus tejto výhry. Hodnota doplnkové výhry je 92 € (vr. DPH) .Ak súťažiaci odstúpi od kúpnej zmluvy pre súťažný výrobok, zaniká mu nárok na doplnkovú výhru.

 

[ujicountdown id=“Súťaže“ expire=“2015/12/31 23:59″ hide=“true“ url=““ subscr=““ recurring=““ rectype=“second“ repeats=““]

 

[button-red url=“http://www.mora.sk/pravidla-sutaze/“ target=“_blank“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.