Zima v lete?! Náhodou JO!

Súťaž prebieha vo dvojtýždňových súťažných kolách (viz. pravidlá súťaže). Súťaže sa môžu zúčastniť užívatelia INSTAGRAMU i iní účastníci prostredníctvom webovej stránky www.jojo.sk.

jojo-zima-v-lete-255

Zima v lete?! Náhodou JO!
ilustračné foto: mixle-pixle.cz

Zima v lete?! Náhodou JO!

Do akcie sa užívateľ zapojí tým, že:

  • zakúpi akékoľvek balenie cukríkov JOJO Mixle Pixle a uchová si starostlivo doklad o tomto nákupu;
  • nalezie v zakúpenom sáčku niektorý z nových tvarov cukríkov, ako sú vyobrazené v prílohe týchto pravidiel;
  • zaobstará svoju fotografiu s uvedeným cukríkom (tak, aby cukrík bolo možné identifikovať), a túto fotografiu o veľkosti najviac 2 MB nahrá na súťažné webové stránky www.jojo.cz, resp. www.jojo.sk alebo na INSTAGRAM s hashtagom #novemixlepixle, a prípoji takisto vyžiadané identifikačné údaje pre prípad výhry. V prípade nahraní fotografie cez webovú stránku jojo.cz či jojo.sk nahrá zároveň i účtenku. Na jednu účtenku je možné nahrať maximálne 4 fotografie.

OKAMŽITÉ VÝHRY:
Prvých desať tisíc účastníkov súťaže dohromady z Českej a Slovenskej republiky, ktorí riadne splnia podmienky účasti a zašlú svoje fotografie, dostanú formičku na ľad vo tvare JOJO cukríkov.

HLAVNÉ VÝHRY:
Hlavnú výhru tvorí v každom súťažnom kole zájazd pre jednu alebo dve osoby.

 

Termín konania súťaže: do 31.07.2016

SÚŤAŽIŤ

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.