Zbavte sa hemoroidov pomocou HemoClin spray

Hemoroidy! Nielenže to neznie lákavo, ale navyše je to nepríjemný zdravotný problém. Týka sa intímnych partií nášho tela a tak sa o ňom často nehovorí. A to aj napriek tomu, že trápi až 50% populácie. Toto ochorenie si medzi pohlaviami nevyberá a postihuje rovnako ženy aj mužov. Problém nezmizne ak o ňom nehovoríme. Zmizne, až keď nás prestane trápiť. Ak už nechcete nikdy hovoriť na tému hemoroidy, vypýtajte si v lekárni HemoClin.

HemoClin sprej predstavuje účinnú pomoc a účinnú úľavu pri ťažkostiach v oblasti konečníka, ako sú svrbenie, pálenie, podráždenie či zvýšená citlivosť. Prípravok HemoClin (sprej ako aplikačná forma) poskytuje okamžitý chladivý efekt a úľavu od vonkajších hemoroidov a ďalších vonkajších ťažkostí v oblasti konečníka. HemoClin sprej rieši vďaka svojej inovatívnej patentovanej zložke problémy s hemoroidmi. HemoClin postihnuté miesto ukľudňuje, nesvrbí a podporuje prirodzený proces hojenia.

Súťažte o 3 prípravky HemoClin

Zbavte sa hemoroidov pomocou HemoClin spray
ilustračné foto: lenprezdravie.sk

Zbavte sa hemoroidov pomocou HemoClin spray

Traja z vás získajú dva HemoClin sprej!

Termín konania súťaže: do 20.03.2016

SÚŤAŽIŤ

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.