Zažite relax i zábavu v maďarskom vodnom raji!

V srdci Maďarska, v Budapesti existuje ríša zážitkov, kde sa bez ohľadu na vek môžete zabávať a hrať sa koľko sa vám ráči. Aquaworld Resort Budapešť Hotel a vodná ríša poníkajú svoje jedinečné služby na obrovskej ploche a niekoľkých poschodiach. Tešiť sa môžete na množstvo zážitkov a bohatý program pre mladých aj tých, ktorí sa mlado cítia. Stačí, ak uhádnete jednoduchú súťažnú otázku a aj vy môžete na vlastnej koži zažiť kopec zábavy i oddychu!

Zažite relax i zábavu v maďarskom vodnom raji!

ilustračné foto: zenskyweb.sk

Súťaž o relax i zábavu v maďarskom vodnom raji Aquaworlde Resort Budapešť

Zažite aj vy nezameniteľnú atmosféru v Aquaworlde Resort Budapešť! Stačí, ak odpoviete od 20. 4. do 24. 4. na súťažnú otázku a ste v hre! Až TRAJA z vás získajú po DVA vstupy do jedinečného maďarského vodného raja. Neváhajte a zapojte sa!

 

[button-red url=“http://www.zenskyweb.sk/sutaz-zazite-relax-i-zabavu-v-madarskom-vodnom-raji“ target=“_blank“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.