Zaži plne nabitý deň s Hyundai KONA Electric a redakciou TECHBOX

Elektrické autá sú stále viac IN. Radi by sme, aby si zažil elektrické auto aj ty. Ale nie akékoľvek, rovno prvé elektrické kompaktné SUV na Slovensku. Stačí sa zapojiť do našej novej súťaže a jeden z vás zažije skvelý plne nabitý deň s redakciou TECHBOX a Hyundai KONA Electric. Bude to stáť za to!

Naša redakcia sa už dlhodobo venuje elektrickým autám, preto chceme, aby si zažil, čo to je poriadne elektrické auto. Počas januára 2019 zažiješ deň, aký si ešte nezažil. Spolu s nami a zástupcami Hyundai Slovensko zažiješ úplne nový elektrický Hyundai KONA Electric, dozvieš sa, aký je život s elektrickým autom, ako sa elektrické auto servisuje a ako naša redakcia elektrické autá testuje. Priprav sa na plne nabitý deň zážitkov, ktorý bude pripravený len pre teba.

Zaži plne nabitý deň s Hyundai KONA Electric a redakciou TECHBOX

Zaži plne nabitý deň s Hyundai KONA Electric a redakciou TECHBOX
ilustračné foto: techbox.sk

Zaži plne nabitý deň s Hyundai KONA Electric

Hyundai KONA Electric je elektrické SUV, ktoré musíš vyskúšať. Máme pre teba plne nabitý program, ktorý zažiješ s redakciou TECHBOX a Hyundai KONA Electric naplno. Nechaj sa prekvapiť, čo všetko sme pre teba pripravili. Uvidíš, bude to skvelé. Stačí, ak správne odpovieš na dve jednoduché súťažné otázky a pridáš svoj názor v anketových otázkach. Správne odpovede hľadaj aj na stránkach Hyundai.

30.11.2018

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.