Zasúťažte si s McCain a vyhrajte!

Úsmev detí, večera s rodinou či posedenie s priateľmi, to všetko sú chvíle, z ktorých je utkaný každodenný život. Všimli ste si, že tieto zdanlivo bežné momenty sú zväčša sprevádzané dobrým jedlom? Ktorá chvíľa dňa je vaša najobľúbenejšia? Je to práve spoločné stolovanie s rodinou? Alebo víkendový obed s priateľmi?
Zasúťažte si s McCain a vyhrajte!
ilustračné foto: woman.sk

Súťaž o kuchynské chňapky, sadu podložiek pod taniere alebo pekné tričká od McCain

Zasúťažte si s nami a 7 z vás vyhrá kuchynské chňapky, sadu podložiek pod taniere alebo pekné tričká od McCain. Držíme palce!

Aby ste sa mohli zúčastniť súťaže, musíte sa registrovať na portál www.woman.sk. Po registrácii sa pomocou vašich prihlasovacích údajov prihláste na portál www.woman.sk a môžete súťažiť !!! Inak nemôžete byť zaradení do zlosovania.

[ujicountdown id=“Súťaže“ expire=“2015/11/11 23:59″ hide=“true“ url=““ subscr=““ recurring=““ rectype=“second“ repeats=““]

 

[button-red url=“http://www.woman.sk/zasutazte-si-s-mccain-a-vyhrajte/“ target=“_blank“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.