Zasúťažte si o knihu Skrytá tvár Serafína

O fantasy knihu sme zatiaľ ešte nesúťažili, takže premiéra pre nás i pre vás. Táto kniha je skvelá (osobná skúsenosť), preto neváhajte!

Nie je to tak dávno, čo vyšlo pokračovanie fantasy série o pomerne silnej hrdinke Serafíne, s názvom Tiene drakov. Ak ste ešte nenabrali odvahu na túto knižnú sériu, máme pre vás kratučké zhrnutie. Serafína je mladé dievča, ktoré žije v Goredde, vo svete drakov, kde mier s ľuďmi visí na vlásku. Prvý diel bol veľmi sľubný, odporúčanie jej napísal aj Christopher Paolini, autor populárnej série Odkaz dračích jazdcov: „Jedna z najlepších fantasy o drakoch, akú som kedy čítal.“ A ak váhate, či je táto knižná séria naozaj to pravé pre vás, využite našu súťaž, kde môžete prvý diel série, knihu Skrytá tvár Serafína, získať úplne zadarmo.

Zasúťažte si o knihu Skrytá tvár Serafína

Zasúťažte si o knihu Skrytá tvár Serafína
ilustračné foto: knihcentrum.sk

Zasúťažte si o knihu Skrytá tvár Serafína

Jeden kus titulu Skrytá tvár Serafína získa 10. súťažiaci, ak správne odpovie na súťažnú otázku. V opačnom prípade vyhráva ďalší súťažiaci v poradí. Tentokrát hráme o rýchlosť, ale neváhajte, ono sa len zdá, že výherca bude známy raz-dva.

Termín konania súťaže: do 23.03.2016

SÚŤAŽIŤ

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.