Zarob €ash s hitmi, ktoré miluješ!

Každý súťažný deň vyhlásime v Rannej šou Fun rádia „hit dňa, ktorý milujete“.
Úlohou súťažiacich je počúvať vysielanie Fun rádia a počítať počet odohraných skladieb od „štartu odpočítavania“ v dennom vysielaní s Didianou a/alebo v popoludní so Sajfom, a to až do najbližšieho „hitu dňa, ktorý milujete“.
Počas vysielania „hitu dňa, ktorý milujete“ súťažiaci telefonujú do štúdia Fun rádia na číslo 02/524 94 626. Prvý, komu sa podarí dotelefonovať a bude vedieť správny počet skladieb, ktorý bol vo Fun rádiu odvysielaný od „štartu odpočítavania“ až do najbližšieho „hitu dňa, ktorý milujete“, vyhráva 10 € za každú odohranú skladbu (správna odpoveď x 10 €).

Zarob €ash s hitmi, ktoré miluješ!

Zarob €ash s hitmi, ktoré miluješ!
ilustračné foto: funradio.sk

Zarob €ash s hitmi, ktoré miluješ!

CENA: 10 € za každú odohranú skladbu vo vysielaní Fun rádia od „štartu odpočítavania“ až do najbližšieho „hitu dňa, ktorý miluješ“ Súťažíme počas pracovných dní v termíne od 10.10. do 28.10.2016

Termín konania súťaže: do 28.10.2016

 

SÚŤAŽIŤ

 

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.