Zapojte sa do súťaže a vyhrajte skvelý kávovar NESCAFÉ® Dolce Gusto®

Vianoce nám už pomaly klopú na dvere a všetci sa snažia nakúpiť vianočné darčeky, ktorými potešia svojich blízkych. Ak potrebujete ešte chvíľu na premýšľanie, spríjemnite si ju so svojimi priateľmi pri výbornej káve, ktorú si pripravíte pomocou kávovaru NESCAFÉ® Dolce Gusto®.

Zapojte sa do súťaže a vyhrajte skvelý kávovar NESCAFÉ® Dolce Gusto®

NESCAFÉ®  Dolce Gusto®  prichádza na predvianočný trh s majstrovským umeleckým kúskom – novým kávovarom Oblo, ktorý je v štyroch farebných odtieňoch. Už na prvý pohľad zaujme jemnými dizajnovými líniami, ktoré obohatia každú kuchyňu prvkom moderného umenia. Kávovary NESCAFÉ®  Dolce Gusto®  sú dizajnové a kvalitné zároveň . Vďaka  tlaku 15 barov sú jediné kávovary na espresso, ktoré dokážu pripraviť nielen profesionálne espresso s bohatou penou a intenzívnou arómou, ale aj mnohé iné nápoje.

Zapojte sa do súťaže a vyhrajte skvelý kávovar NESCAFÉ®  Dolce Gusto®!!

Stačí, ak správne odpoviete na súťažnú otázu a kávovar môže byt váš! Súťaž trvá do 30. novembra 2014.

 

[button-red url=“http://www.zenskyweb.sk/sutaz-chuti-tak-skvele-ako-vyzera“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]
Uvedené informácie sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže a za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody nenesieme žiadnu zodpovednosť.


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.