Zapojte sa do súťaže o vysávač na okná Windomatic

Čisté okná nemusia byť len strašiakom a nutnou povinnosťou, ku ktorej sa niekoľko týždňov musíte odhodlávať. S praktickým a šikovným pomocníkom zdoláte všetky okná pár ťahmi.

Zabudnite na nekonečné drhnutie a leštenie okien v snahe zbaviť sa všetkých škvŕn a neestetických šmúh. S inovovaným vysávačom na okná Windomatic stačí naniesť čistiaci prostriedok a prístroj sa postará o všetko ostatné. Okno stačí umyť čistiacim prostriedkom a následne ho vysušiť prístrojom od Viledy. Vďaka flexibilnej hlavici sa s vysávačom bez problémov dostanete aj do rohov a dolných záhybov okien.

Špeciálna dvojitá gumová lišta dokonale priľne k povrchu, a tak budú okná bez jedinej kvapky a šmuhy. Windomatic odsáva špinavú vodu do integrovanej vodnej nádržky, ktorú možno umývať v umývačke riadu. Tento pomocník je navyše po novom vybavený funkciou MAX, vďaka ktorej získate ešte väčší sací výkon. Nielenže ochránite vaše parapety od špinavej vody, ale odpadne vám i nekonečné leštenie – zostanú iba dokonale čisté okná. Windomatic nie je určený iba na umývanie okien, ale uplatní sa aj ako všestranný pomocník na každodenné upratovanie. Môžete ho použiť nielen na zrkadlá či kúpeľňové zásteny, ale aj na iné hladké povrchy. Na jedno nabitie vydrží v prevádzke až 40 minút.

Zapojte sa do súťaže o vysávač na okná Windomatic

Zapojte sa do súťaže o vysávač na okná Windomatic
ilustračné foto:  damskajazda.sk

Zapojte sa do súťaže o vysávač na okná Windomatic

Zapojte sa do súťaže a vyhrajte vysávač na okná Windomatic, ktorý sa postará o to, aby sa vaša domácnosť len tak blýskala.

KONIEC SÚŤAŽE 13.03.2018

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.