Zapojte sa do súťaže o vybraný exkluzívny pobyt pre 2 osoby

Pomôžte zľavovým „inšpektorom“ Kike a Alešovi – a zapojte sa do súťaže o vybraný exkluzívny pobyt pre 2 osoby na Slovensku.

Staňte sa súčasťou Zľavovej polície a pomôžte zľavovým „inšpektorom“ Kike a Alešovi nájsť ďalší hotel či lokalitu, ktorú by spoločne preskúmali. Pošlite svoj tip na hotel či zariadenie (lyžiarske strediská, aqaparky, parky pre deti a pod.), ktoré vás zaujali a do ktorých by ste chceli prostredníctvom Kiky a Aleša nazrieť.

Zapojte sa do súťaže o vybraný exkluzívny pobyt pre 2 osoby

Zapojte sa do súťaže o vybraný exkluzívny pobyt pre 2 osoby na Slovensku
ilustračné foto:  markiza.sk

Zapojte sa do súťaže o vybraný exkluzívny pobyt pre 2 osoby na Slovensku

Neostanete len v pozícii poradcu, pravidelne počas roka 2018 budeme žrebovať jedného z vás, ktorý získa vybraný exkluzívny pobyt pre 2 osoby na Slovensku od najväčšieho portálu pre cestovanie a inšpirácie, Zľavomat.sk. Víťazi budú vyhlasovaní priebežne v období od 16. 02. 2018 do 30.11.2018 vo vybraných reláciách TELERÁNO.

30.11.2018

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.