Zapojte sa do súťaže o spoločenské hry

Stolové spoločenské hry sú obľúbené na celom svete. Vďaka nim sa hráči nielen zabavia, ale môžu sa aj mnohému naučiť. Na svoje si príde naozaj každý. Prinášame zopár tipov na skvelú zábavu.

Postreh, originalita a nezvyčajné úlohy – to je spoločenská hra ReACTion. S ňou zažijete naozaj veľa zábavy, ide v nej totiž o to, aby ste svojich priateľov pristihli pri porušovaní pravidiel. Tie sa však neustále menia a vy môžete pomocou kartičiek s inštrukciami taktizovať tak, aby sa týkali napríklad len tých, ktorí majú na sebe ponožky alebo len tých, ktorí majú čierne vlasy. Všetci, čo chcú v ReACTion vyhrať, musia dávať veľký pozor a reagovať rýchlosťou blesku. Stačí priateľov pristihnúť pri porušení pravidiel skôr, ako sa to podarí im a víťazstvo je vaše!

Zapojte sa do súťaže o spoločenské hry

Zapojte sa do súťaže o spoločenské hry
ilustračné foto: damskajazda.sk

Zapojte sa do súťaže o spoločenské hry

Vďaka hre Pictofun si okrem dobrej zábavy hráči precvičia najmä kreativitu pri vymýšľaní asociácií. „Hráči priraďujú obrázky k rôznym kategóriám podľa vlastnej asociácie. Niekomu môže jablko asociovať jablkový koláč a priradí ho kategórii jedlo a pitie, inému hráčovi naopak porekadlo Jablko nepadá ďaleko od stromu,“ vysvetľuje Jana Karásková zo spoločnosti Piatnik.

Termín konania súťaže: do 12.05.2017

 

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.