Zapojte sa do sútaže o skvelé ceny so Strážcom Mesiaca Munom

Spravodajský portál Webnoviny.sk a distribučná spoločnosť Forum Film Slovakia si pre vás pripravili jedinečnú súťaž s rozprávkovou postavičkou Muno.

Vo fantastickom svete žije malý faun Muno, ktorý sa jedného dňa stane Strážcom Mesiaca, tým, ktorý prináša noc a stráži vaše sny. Kto z vás by také niečo nechcel? Muno je ešte neskúsený a plachý, zatiaľ čo Strážca Slnka Sohón, je sebavedomý frajer. Napriek tomu títo dvaja strážcovia musia držať spolu, aby svet udržali v rovnováhe.

Muna a Sohóna na ceste plnej nástrah sprevádza Glim, krehká vosková bábika, ktorá vychádza von len za súmraku alebo za úsvitu. Deň aj noc by jej ublížili – buď by sa roztopila alebo by zamrzla. Glim miluje dobrodružstvo a chce spoznať svet! Jej šanca príde v deň slávnostného ceremoniálu, ktorý sa koná len raz za 350 rokov a kedy deň a noc stoja bok po boku, aby si zvolili nových strážcov. Dokonale ovláda pohyby nebeských telies, a preto keď sa Muno ocitá v problémoch, beží mu na pomoc. A zrazu sa všetci traja ocitnú na dobrodružnej a zároveň nebezpečnej výprave za záchranou Slnka a Mesiaca. Pridaj sa k ním aj ty!

 

Zapojte sa do sútaže o skvelé ceny so Strážcom Mesiaca Munom
ilustračné foto: webnoviny.sk

Súťaž o filmové darčeky Muno: Strážca Mesiaca

Zapojte sa do súťaže a získajte filmové darčeky Muno: Strážca Mesiaca. Traja z vás, ktorí správne zodpovedia súťažnú otázku získajú tričko a pexeso s filmovým motívom.

 

[ujicountdown id=“Súťaže“ expire=“2015/09/25 23:59″ hide=“true“ url=““ subscr=““ recurring=““ rectype=“second“ repeats=““]

 

[button-red url=“http://www.webnoviny.sk/sutaz/1802-zapojte-sa-do-sutaze-o-skvele-ceny-so-strazcom-mesiaca-munom/“ target=“_blank“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.