Zapojte sa do súťaže o festivalový balíček od REXONY

V dňoch 11. až 12. augusta bude žiť piešťanské letisko svetovou i domácou indie pop/rockovou a elektronickou hudbou. Vypukne totiž už ôsmy ročník Grape Festivalu – jedného z najväčších slovenských hudobných festivalov. Tešiť sa môžete nielen na skvelé show hudobných interpretov svetových rozmerov, ale tiež na bohatý sprievodný program. Táto skvelá kombinácia vám jednoducho nedovolí si Grape neužiť! Príďte si vychutnať jedinečný festival, z ktorého si odnesiete kopu zážitkov, a nielen tých hudobných.

Príbeh Grape Festivalu sa začal v roku 2010, kedy si jeho premiéru nenechalo ujsť 6 000 návštevníkov. Pôvodne sa mal festival konať v Pezinku, na základe čoho dostal i svoje meno– Grape, teda hrozno. Pár mesiacov pred otvorením festivalových brán sa však musel presťahovať do Piešťan, vďaka čomu mohol prichýliť oveľa viac milovníkov indie a elektronickej hudby.

 

Zapojte sa do súťaže o festivalový balíček od REXONY

Zapojte sa do súťaže o festivalový balíček od REXONY
ilustračné foto: damskajazda.sk

Zapojte sa do súťaže o festivalový balíček od REXONY

No a nielen po vyčerpávajúcom koncertnom výkone, ale i po aktívnom pohybe padne dobre osviežujúca sprcha. Rexona preto pripravila pre vyvolených návštevníkov sprchy, na ktoré nemusíte vyčkávať dlhé rady. Tento komfort si však budete musieť zaslúžiť. Rexona podporuje aktívny životný štýl, a preto budú špeciálne sprchy slúžiť ako odmena pre tých, ktorí po festivalovom areáli nachodia najviac krokov. Mechanizmus, ako na to a akým spôsobom svoje kroky zaznamenať, vám vysvetlia hostesky na mieste. Zastavte sa, a potom vás už nič nezastaví si Grape Festival užiť naplno!

Festivalový balíček od REXONY, o ktorý máte možnosť súťažiť, obsahuje:

Rexona Active Shield Fresh
Rexona Invisible Aqua
Rexona Maximum Protection
Bieliace pero na zuby Signal white now
Bežecký obal na telefon
Reflexnú ľadvinku na behanie
Športovú fľašku
Suchý šampon Toni&Guy

Termín konania súťaže: do 01.08.2017

 

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.